Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti...

Download video
Clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti..., video Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti..., video clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... 720, Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... 1080, Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... 2160, Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... full hd, video Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... hot, clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... hight quality, new clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti..., video Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... moi nhat, clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... hot nhat, video Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... 1080, video 1080 of Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti..., video Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... hay nhat, clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... moi nhat, video clip Bu Karpuzu 1 Saniyede Yiyeceğini İddia Etti... chat luong full hd moi nhat, Clip Bu Karpuzu 1 Saniyede ..., video Bu Karpuzu 1 Saniyede ... full hd, video clip Bu Karpuzu 1 Saniyede ... chat luong cao, hot clip Bu Karpuzu 1 Saniyede ...,Bu Karpuzu 1 Saniyede ... 2k, Bu Karpuzu 1 Saniyede ... chat luong 4k. Bu videoda karpuzdan muza şaşırtıcı derecede hızlı yiyen, 1 saniyede 1 şişe su içebilen insanları derledik.
► Kime Diyorum’a Abone Olmak İçin Tıklayın ► http://goo.gl/YyNpd7
► Web adresimiz : http://www.kimediyorum.net/
► Instagram adresimiz: http://www.instagram.com/kimediyorum_yt
► Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın..
► Telif sorunları için lütfen bize yazın: [email protected]
► For copyright matters please contact us at: [email protected]

Konu:
Uzak doğuda bir grup asker kendi aralında yarışıyor. Konu hızlı karpuz yeme. Ancak geri sayım sona erdiğinde askerlerden biri elindeki karpuz dilimini o kadar hızlı yiyor ki, yanındaki asker daha ilk ısırığı alırken ona bakakalıyor.
Bu kez aynı yarış için bir çifte geri sayım yapılıyor. Ancak kız henüz yemeye başlamadan rakibinin karpuzu bitirdiğini farkediyor.
İnternette gördüğü videolardan etkilenen bu genç ise aynı teknikle bir hız rekoru kırmak istiyor. Ama düşündüğü kadar başarılı olamıyor.
Bu adam ise internetin fenomenlerinden. Diğerleri gibi dilime değil, bütün karpuza dalıyor.
Hızlı muz yeme konusunda çığır açmış bir adam var sırada. Muzu hiç ısırmadan tek lokmadan yutan adam görenleri hayrete düşüyor. Ancak yaptığı hareketin son derece tehlikeli olduğunu ve evde denenmemesi gerektiğini de hatırlatalım.
Bir şişe suyu 1 saniyede içme konusunda da oldukça ilginç örnekler var. Bir dönem sosyal medya trendleri arasına giren bu hareketi çok sayıda kişi denese de başaranların sayısı oldukça az.
Bazı youtuberlar da bu konuda özel çaba gösteriyor. 5 milyona yakın abonesi olan Matt Stonie de bunlardan biri. Kanalarında sürekli insanları hayrete düşüren hızda yemek yiyen Matt, mcdonals’ın büyük boy menüsünü 1 dakikada bitirebiliyor.
2 milyondan fazla abonesi olan L.A. Beast de rekor peşinde koşuyor. Dünyanın en acı biberlerinden biri olan jolokia biberinden 2 dakikada 122 gram yiyerek guinnes rekoru kırıyor.
Önerdiğim videolar:
BİLİM ADINA YAPILAN 5 SIRA DIŞI DENEY ► http://trollclip.net/play-troll-clip-TrvPkOq...
SADECE JAPONYA'DA GÖREBİLECEĞİNİZ 10 ŞEY ► http://trollclip.net/play-troll-clip-TrsoEC9...
DÜNYANIN EN KÜÇÜK 11 OTOMOBİLİ ► http://trollclip.net/play-troll-clip-TrX1OfU...
HOSTESLERİN YAŞADIĞI 8 ZORLUK ► http://trollclip.net/play-troll-clip-TruA1cp...
HAVAYOLLARININ 6 SIRRI ► http://trollclip.net/play-troll-clip-TrI3nct...
ANTİK MISIR HAKKINDA 8 GERÇEK ► http://trollclip.net/play-troll-clip-Trfpgnx...
KADIN VÜCUDU HAKKINDA 10 ŞEY ► http://trollclip.net/play-troll-clip-Tr6Vr6I...

Sosyal medya:
Abonelik ► http://goo.gl/YyNpd7
Facebook ► http://goo.gl/yAEWLq
Twitter ► http://goo.gl/uF0Ner
Instagram ► http://www.instagram.com/kimediyorum_yt
e-posta ► [email protected]
Karpuz En Kolay Nasıl Kesilir? - YouT, Karpuz Hakkında Bilinmesi Gereken Her , Karpuz Çekirdeğinin Bu Faydalarına , Karpuz çekirdeğinin faydaları - , Görenleri Şaşırtan Sarı Karpuzun , Yıldız Tilbe - Karpuz Getir Yiyelim , Rüyada Karpuz Görmek - , En iyi karpuz nasıl seçilir? Olgun karpuz , Hasret Bitiyor, Yazcılara Gün Doğuyor! , karpuz - Turks-Nederlands Woordenboek - Glo,
Page:
Loading...

Related videos

Loading...
Loading...
Loading...