İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik)

Download video
Loading...
Clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik), video İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik), video clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) 720, İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) 1080, İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) 2160, İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) full hd, video İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) hot, clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) hight quality, new clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik), video İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) moi nhat, clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) hot nhat, video İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) 1080, video 1080 of İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik), video İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) hay nhat, clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) moi nhat, video clip İyi ki Öğrendim Diyeceğiniz 10 TELEFON HİLESİ! (Kolay ve Ekonomik) chat luong full hd moi nhat, Clip İyi ki Öğrendim ..., video İyi ki Öğrendim ... full hd, video clip İyi ki Öğrendim ... chat luong cao, hot clip İyi ki Öğrendim ...,İyi ki Öğrendim ... 2k, İyi ki Öğrendim ... chat luong 4k. Abone ol: http://goo.gl/WvmdmG
Bugünkü videomuzda "Telefon ile Yapılabilecek 10 Harika İpucu" ndan bahsettik ve iyi ki öğrendim diyeceğiniz 10 yaratıcı fikri sizler için derledik. Bu hileler hayatınıza renk katacak, teefonunuzu masrafsız ve daha yaratıcı bir şekilde kullanmanıza yardım edecek. Beğendiğiniz fikirler olursa aşağıdaki beğen tuşuna basmayı unutmayın. İyi seyirler.

Bildiğiniz üzere telefon kameraları için lensler satılıyor ve oldukça pahalı. Listemize size para harcatmayacak ama bir lensin yapabileceği işlevi görecek bir hile ile başlayalım. Yakından çekeceğiniz fotoğrafa derinlik katmak isterseniz, tek yapmanız gereken, parmağınıza aldığınız bir damla suyu çok dikkatli bir şekilde kameranın üzerine bırakmak. Su yayılmayacak merak etmeyin ve geçici bir süre lens görevi görecek. Sonuçlara şaşıracaksınız.

Renkli flash elde etmek isterseniz sıradaki hileyi denemelisiniz. Şeffaf bir bandı, flashin üzerine yapıştırın ve istediğiniz renge boyayın. Bizim favorimiz kırmızı ve yeşil oldu.

Stres çarkları bir ara oldukça popülerdi. Bugünse farklı bir kullanımından bahsetmek istedik. Çarkın demirlerini çıkarıyoruz ve yerine renkli şeffaf bantlar yapıştırıyoruz. Şimdi stres çarkını telefonunuzun kamerasının önüne yerleştirin. Video çekerken disko topu gibi renkli bir efekt verecek.

İster tek başınıza ister arkadaşlarınızla ya da ailenizle çekildiğiniz selfiler olsun, biraz daha yaratıcı olmalarını ve monotonluktan çıkmalarını isterdiniz öyle değil mi? Onlara renkli efektler kazandırmak için çok kolay ve pratik bir yöntem deniyoruz. Temiz bir bandı kameranın üzerine yapıştırın ve iki farklı renge boyayın. Selfileriniz ve fotoğraflarınız artık daha dikkat çekici olacak ve takipçileriniz onları paylaşmak için bir neden daha bulmuş olacak.

Telefonuyla oyun oynamayı sevenler buraya. Joystick yani telefon oyun kolu yapmak isterseniz, sıradaki hile işinize yarayacak. Plastik bir şişeyi maket bıçağı ile ikiye ayırın. Daha sonra makas yardımıyla ince şeritle halinde parçalar kesin ve yuvarlayın. Aleminyum folyodan bir parça alın ve onu da minik bir top halini alıncaya kadar elinizde yuvarlayın. Sonrasında bu topu, şeridin ucu ile yapıştırarak birleştirin. Şeridi bir lastik yardımıyla telefonunuza tutturun ve artık oyununuzu kendi hazırladığınız mini joystick ile oynayabilirsiniz.

Sanal gerçeklik gözlükleri eğlenceli fakat oldukça pahalı. Gelin evde kendinize nasıl sanal gerçeklik gözlüğüne benzer bir ürün yapabileceğinizi anlatalım: Öncelikle kendinize bir şablon oluşturmanız gerekiyor, bunun için bir sana gerçeklik gözlüğünün internette bulabileceğiniz şablon örneğini indirip çıktısını alabilirsiniz. Daha sonra şuanda ekranda gördüğünüz gibi bir karton üzerinde mercekleri yerleştireceğiniz iki tane delik açmanız gerekecek. Bunları birbirine sıkıca yapıştırdıktan sonra ilk denemenizi yapabilirsiniz.

Daha yakından ve profesyonel gözüken resimler çekmek ister misiniz? Sıradaki hile bunun için: Eski bir lazerin küçük merceğini çıkarın ve tel toka ile tütün. Şimdi resmi çekerken bu merceği tam kameranın önüne yerleştirin. Elbette profesyonel telefon lensi gibi bir sonuç vermeyecektir ama gene de denemeye değer.

Daha önce iyi bir sürücünün bilmesi gereken ipuçları videomuzda sıradaki hileden bahsetmiştik. O videoda yukarıda çıkan karda tıklayarak izleyebilirsiniz. Eğer telefon veya gps tutucunuz yoksa, arabınızın klima çıkışına bir lastik yerleştirerek telefununuzun acil bir durumda ve geçici olarak tutunmasını sağlayabilirsiniz.

Telefonunuz üzerinde çizim yapmak için bir kaleme mi ihtiyacınız var? Hemen satın almayın, normal bir kalemi aleminyum folyoya sararak da etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu en azından bir süre işinizi görecektir.

Tripodunuz yoksa ve o an için bir grup selfisi çekmek istiyorsanız, hemen kendinize bir tane yapabilirsiniz. Bir su şişesinin etrafına, o an yanınızda bulunan bir şeyle, telefonunuzu güvenli bir şekilde tutturun. Bu size geçici bir tripod sağlayacak ve bir kaç dakikalığına işinizi görecektir.


Bir videonun daha sonuna geldik. Kanala abone olarak her gün yayınladığımız videolardan haberdar olabilirsiniz. İzlediğiniz için teşekkürler.
aksulardagitim.com.tr - Aksular Gida Otv.Tic. ve San.Ltd., Hızlı Futbol Oyna 2 Oyunu Oyna - Futbol OyunlarÄ, www.bilfrakt, N, www.trffk., www.concm.,
Page: aiki anime, aiki associates, ariki adventures rarotonga, aiki age, aiki arts, aiki altmets, aiki amitani, aiki approach, aiki anime episode 1, aiki and akino, aiki acupuncture tucson az, aiki acupuncture montclair nj, aiki academy of self defense north branford, ariki arike rice age, aiki ai, aiki aikido, aiki aikido in ny, aiki annesi youtube, aiki akino from bless4 tsuki no mo hanbun mp3,
Loading...

Related videos

Loading...